Kup Srbije u Erdeviku

Stojnić, Ilić i Stojanović najbolji juniori

Veliki odziv i takmičara ali i poklonika biciklizma okupio se u Erdeviku (oko jezera Bruje) na Kupu Srbije u organizaciji Biciklističkog saveza Srbije i BK Jednota Šid. Najmlađi, poletarci i poletarke presekli su vrpcu, a šlag na torti bila je trka u klasi masters.
U juniorskoj konkurenciji, najbolji su bili tercet Stojnić, Ilić, Stevanović, dok kod dama, dvojka iz S Tim Sombora Vilim i Janković, osvojile su prva dva mesta. Ujedno, Kup je imao i internacionalni karakter, učestvovali su klubovi iz regiona, a najbolji plasman ostvarili su Antonio Božić iz Sokola iz Vinkovaca, treći u kategoriji mlađih kadeta, klupski kolega Zadro bio je takođe na koti 3 kod kadeta…
Najboljih šest juniora i dva kadeta, odmah iz Erdevika krenuli su put Slovenije, gde će već sutra u Ptuju voze na Kupu Slovenije, a sve to pod budnim okom trenera Branka Banovića…

REZULTATI

POLETARKE: Aleksandra Pavasović (S Tim Sombor), Teodora Bartal (Elit Novi Sad), Dunja Trninić (Proekip Beograd).

POLETARCI: Mihajlo Stolić (S Tim Sombor), Mark Perčić (Spartak Subotica), Bojan Dobrić (Jednota Šid).

MLAĐE KADETKINJE: Marija Tancik (Jednota Šid), Milica Maksić (Sombor), Vanja Milić (Avalski soko).

MLAĐI KADETI:Teodor Bajević Stanković (Avalski soko), David Luković
(Metalac Kvik Kraljevo), Antonio Božić (Sokol Vinkovci).

KADETKINJE: Emilija Đačanin (Jednota Šid), Jovana Radovanović (Jednota
Šid), Amila Šuša (Gračanica BiH).

KADETI: Đorđe Đurić (Šumadija Aranđelovac), Aleksa Kozoderović (S Tim Sombor), Zvonimir Zadro (Sokol Vinkovci).

JUNIORKE: Ivana Vilim (S Tim Sombor), Milica Janković (S Tim Sombor).

JUNIORI: Veljko Stojnić (S Tim Sombor) Ognjen Ilić (Partizan), Nemanja Stojanović (Metalac Kvik Kraljevo).

MASTERS: Slobodan Radovanović (Jednota Šid), Nenad Živković (Sokol Vinkovci), Nemanja Šoškić (Ciklosvet Beograd).

Start mlađih kadeta

Start mlađih kadeta


mladje kadetkinje

Mlađe kadetkinje


kadetkinje

Kadetkinje


Juniori

Juniori


poletarke

Poletarke