ODRŽAN MTB ŠAMPIONAT SRBIJE „ANDREVLJE 2022.“

SPEKTAKL NA FRUŠKOJ GORI

Šampionat Srbije u planinskom biciklizmu „Andrevlje 2022.“ održan je juče na Fruškoj Gori uz učešće najboljih biciklista iz Srbije u svim kategorjama.
Na izuzetno dobro pripremljenoj stazi, mnogi je smatraju najatraktivnijom MTB stazom u našoj zemlji, biciklisti su pokazivali svoje umeće , u zavisnosti od kategorje, na „malom“ (1,4 km) ili „velikom“ (3,7 kilometara) krugu.


Pobednici po kategorijama su:

Seniori, 8. velikih krugova:1. Roman Aleksandar (Invikta bajk, Novi Sad) 1:29, 16 časova. 2. Marko Stanimirović (Naisus 018 , Niš) 1:29,44 časova, 3. Jovan Divnić (Partizan,Beograd) 1:31,36 h.
Do 23 godine, muškarci: 1. Jovan Divnić (Partizan,Beograd) 1:31,36 časova, 2. David Demer (Invikta bajk,Novi Sad) 1:36,37 h, 3. Nikola Brenesel (Invikta bajk, Novi Sad) 1:36,37 časova.
Seniorke, 6 velikih krugova: 1. Teodora Savić Popović (BGK Tuškanac,Hrvatska) 1:21,35 časova, 2.Jana Jolović ( Ciklomanija, Kragujevac) 1:26,11 h, 3.Bojana Jovanović (Šid) 1:30,35 časova
Do 23 žene : 1. Bojana Jovanović (Šid) 1:30,35 časova, 2. Jovana Jovanović (Velo, Novi Sad) 1:33,43 h, 3.Jovana Radovanović (Jednota ,Šid) .
Juniori, 6. velikih krugova: 1. Boško Veličić (Borac,Čačak) 1:11,54 časova, 2. Dejan Cogoljević (Borac,Čačak) 1:11,54 h, 3.Damjan Stanišić (Raška) 1:14,48 časova.
Juniorke, 4 velika kruga: 1. Anja Nikitović (Jednota, Šid) 46,56 minuta. 2. Katarina Marinac Elite, Novi Sad) 59,23 minuta.


Kadeti, 4. velika kruga: 1. Bogdan Angelovski (Sputnjik, Valjevo) 50:13 minuta, 2. Stefan Davidov (Sputnjik, Valjevo) 50:29 minuta, 3. Nemanja Alimpić (Invikta bajk, Novi Sad) 52:36 minuta.
Kadetkinje, 3 velika kruga: 1.Nikolija Kulinčević (Sputnjik, Valjevo) 49,02 minuta, 2. Marija Pavlović (Policajac, Beograd) 54,58 min, 3.Mia Pavlović (Zvezdarica, Beograd) 1:18,15 časova.
Mlađi kadeti , 2 velika kruga: 1.Stefan Vučićević (Borac,Čačak) 25 minuta, 2. Mihajlo Lazarević (Naisus 018, Niš) 25:06 minuta, 3.Andrej Korpaš (Elite, Novi Sad) 26,22 minuta.
Mlađe kadetkinje , 6 malih krugova: 1. Tara Čulić (Zvezdarica) 16m14 minuta, 2.Mila Starčević (Sputnjik, Valjevo) 17,39 min, 3.Sara Plazović (Fruška Gora, Mala Remeta) 19,31 minuta.
Poletarci, 4 mala kruga: 1. Uroš Matusijević (Jednota,Šid) 10,07 minuta, 2. Filip Dončić (Bajk M, Pirot) 10,42 min, 3.Petar Pavlović (Policajac,Beograd) 10,43 min.


Poletarke, 4 mala kruga: 1. Nina Veličković (Partizan,Beograd) 11,00 min, 2. Irina Jovanović (Metalac,Kraljevo) 12,14 min, 3.Elvira Tarjan (Elite,Novi Sad) 13,00 min.
Mlađi poletarci, 2 mala kruga: 1. Čanad Borši (Elite, Novi Sad) 5,02 min, 2.Strahinja Stekić (Crvena zvezda, Beograd) 5,39 min, 3.Sava Starčević (Sputnjik, Valjevo) 5,39 min,
Mlađe poletarke, 2 mala kruga: 1. Atina Petrović (Jednota Šid) 7,18 min, 2. Jelena Pavlović (Policajac, Beograd) 8,04 min, 3.Đurđa Nedeljković (Sputnjik, Valjevo) 8,56 minuta.
Veterani, 4 velika kruga: 1. Oliver Štrbac (Fridom, Novi Sad) 47 min. 2. Marjan Mitić (Naisus 018, Niš) 49,26 min, 3.Aleksandar Purić (Zero 036 Kraljevo) 51,08 min.
CFA, 3 velika kruga: 1. Bojan Manojlović (Radnički,Kragujevac ) 40,35 minuta, 2. Predrag Cvetković (Radnički,Kragujevac ) 50,57 minuta, 3. Miloš Jovanović (Bajk M, Pirot) 52,45 minuta.


Organizatori su bili Biciklistički savez Srbije, Vojvođanska asocijacija biciklističkih klubova i Biciklistički klub Novi Sad.

       

About The Author

Leave A Comment

Ovo veb mesto koristi Akismet kako bi smanjilo nepoželjne. Saznajte kako se vaši komentari obrađuju.

Najnoviji članci

 
SVETSKI KUP ZA JUNIORE U MAĐARSKOJ
Pogledajte najvažnije činjenice o ovom nadmetanju
JELENA ERIĆ SPREMNA ZA NAJVEĆE TRKE
Naša najbolja biciklistkinja željno očekuje EP u Nemačkoj i SP u Australiji
ODREĐENA JUNIORSKA REPREZENTACIJA SRBIJE ZA SVETSKI KUP
Naše juniore predvodi Mihajlo Stolić
OGNJEN ILIĆ SPREMAN ZA EVROPSKO PRVENSTVO
Osvajač bronze na Mediteranskim igrama naš adut i za ITT u Nemačkoj
51st Olympic Hopes – Belgrade Trophy 13-14. 08.
Pobednik je rumunski vozač Herasim, drugo mesto za Stolića i treće za Miloševića
ZAVRŠEN „TOUR OF SZEKLERLAND“
Pobednik u generalnom plasmanu je Poljak Šimon Rekita a naš najboljeplasirani vozač Jovan Divnić
ZAVRŠEN 71.“TOUR DE LA GUADELOUPE“
Naši asovi Veljko Stojnič i Dušan Rajović su blistali u italijanskom timu Corratec
TOUR OF  SZEKLERLAND“ 9.-13. AVGUST
Selektor Miloš Miladinović je odredio sastav seniorske reprezentacije za ovu trku

http://www.ardaaconferencing.com/big-voluptuous/lesbian-pregnant-strapon-cum-tiffany-tyler-threesome/